Exciter.pl

Goodbye?

A więc stało się. Mój kanał na YT został skasowany (prawdopodobnie bezpowrotnie). Stało się to najprawdopodobniej na żądanie ZF „KADR”, który jest właścicielem praw do wielu polskich filmów z których korzystałem. Przykro mi, że moja działalność, która nie przynosiła mi żadnych finansowych korzyści, mająca na celu jedynie popularyzację poprzez łączenie dwóch dziedzin które najbardziej lubię – muzyki Depeche Mode i starych polskich filmów, której skutkiem była jedynie promocja zapomnianych perełek polskiej kinematografii, spotkała się z bezwzględną akcją YT.

Oczywiście będę próbować odwołać się od tej decyzji, ale szanse na przywrócenie konta są raczej nikłe.

Postaram się wrzucić na tę stronę te tłumaczenia, których kopie posiadam. Niestety nie mam ich wszystkich. Wiem, że są tacy fani, którzy kopiowali sobie moje wypociny na dysk. Jeśli masz tłumaczenia, których tutaj nie będzie, to bardzo proszę o kontakt (w postaci komentarza pod filmem).

A zaczęło się to tak:

 

4 thoughts on “Goodbye?

  1. Mirek

    Witaj. Chciałbym podziękować Ci za wspaniałą robotę. Świetnie to wymyśliłeś. Mam sporą część twojej twórczości. Czy jeszcze czegoś brakuje. Napisz. Pozdrawiam. DM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *